Shay Mitchell

Shay Mitchell

9. listopadu 2011 v 17:08 | Gabrielle

http://www3.images.coolspotters.com/wallpapers/92482/shay-mitchell-v2-mobile-wallpaper.jpg
Povolání: Herečka
Datum narození: 10. 04. 1987
Místo narození: Toronto, Ontario, Kanada
Znamení: Beran
Výška: 186 cm

Celým jménem Shannon "Shay" Mitchell se narodila 10. dubna roku 1987 v Torontu v Ontariu. Je kanadská herečka a modelka. Její matka je z Filipín a otec je irsko-skotského původu. Už jako dítě se Shannon zajímala o umění. V pěti letech začala navštěvovat hodiny tance a účastnila se několika tanečních soutěží po celém světe. Také navštěvovala několik tanečních škol.
V deseti letech se její rodina přestěhovala na západ do Vancouveru, kde začala jako modelka. Navštívila Bangkok, Hong Kong a Barcelonu kde působila jako modelka. Poté se vrátila do Toronta, aby uskutečnila svůj sen a to bylo herectví. Proto se rozhodla pro studium na herecké škole.
V roce 2010 se objevila v televizním seriálu Degrassi: The Next Generation nebo v seriálu Rookie Blue.
Její velká role přišla v roce 2010, kdy získala jednu z hlavních rolí v seriálu Pretty Little Liars, kde hraje Emily Fields jednu z hlavních postav seriálu, hraje po boku Troian Bellisario, Holly Marie Combs.
V roce 2011 Shannon dělala reklamu pro Pantene a Procter & Gamble.
Mezi její oblíbené knihy patří Eat, Pray, Love, Pretty Little Liars, The Alchemist. Oblíbené jídlo je všechno z italské kuchyně. Oblíbené filmy jsou Vicki Christina Barcelona a Under the Tuscan Sun.
 
 

Reklama